میزبانی وب و ثبت آنلاین دامنه

شرکت پندار پردازش

میزبانی وب و ثبت آنلاین دامنه

Email : info [at] pendarit [dot] com
Mobile1 : 09116797872
Mobile2 : 09373370400
  • 2
  • 1

ثبت دامنه بین المللی

top-products

یکی دیگر از خدمات پندار پردازش ثبت دامنه برای متقاضیان محترم میباشد قابل ذکر است پندار پردازش به دلیل اینکه نماینده رسمی شرکت دایرکتری میباشد امکان ثبت دامین با بیش از ۶۰ پسوند مختلف دارد.جهت سفارش و مشاهده لیست پسوند های دامین کافیست بر روی کلید ثبت در زیر کلیک کنید.

domain3

دامنه در حقیقت نام وب سایت شما می باشد که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده است. پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از .com ، .net و .org که دارای مصارف عمومی می باشند و هر یک به ترتیب معرف سایتهای تجاری (Commercial) ، شبکه (Network) و سازمانی یا غیر انتفاعی (Organization) می باشند. در ثبت این دامنه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی نامها با اولویت درخواست ثبت می شوند و برای مدت یک تا ده سال (قابل تمدید) با توجه به حق الثبت پرداختی معتبر می باشند. دامنه های .info ، .biz و .name نیز در زمره دامنه های قابل ثبت برای عموم ولی با کاربری خاص می باشند. پسوند .info برای سایتهای اطلاعاتی (Information) ، پسوند .biz برای سایتهای تجاری (Business) و پسوند .name هم فقط برای سایتهای شخصی مناسب می باشد استفاده از این سه پسوند در خارج از این چارچوب تعریف شده ممنوع و منجر به حذف دامنه و سلب حقوق مربوطه از مالک آنها خواهد شد. همچنین کلیه دامنه های بین المللی فوق و بسیاری از دامنه های محلی تابع قوانین حمایت کننده از علائم تجاری می باشند.

به دلیل بروز بودن قیمت ثبت دامین بین المللی و رابطه مستقیم با دلار قیمتها در سامانه فروش روزانه بروز میشود و شما عزیزان جهت ثبت و مشاهده تعرفه ها بر روی کلید ثبت دامین در زیر کلیک فرمائید.

okdomain

پاسخ دهید